|
Код |
Номер |
---|---|---|
Община Пазарджик - пропуск - информация |
034 |
402234 |
Община Пазарджик - факс |
034 |
442495 |
Община Пазарджик - информация след 17.30 ч. |
034 |
402359 |
Денонощен дежурен по "Об.СС", GSM - 0889700987 |
034 |
446057 |
Областен информационен център |
034 |
402327 |
Офис - Дежурни хигиенисти |
034 |
402235 |
Община Пазарджик |
Email: secretary@pazardjik.bg |
|
Община Пазарджик - Сигнали и жалби |
034 |
969696 |
Община Пазарджик - Сигнали Viber |
0886900636 |
|
Община Пазарджик - Сигнали |
E-mail: signalipz@gmail.com |
|
Код за автоматично избиране на вътрешните номера |
034 |
402 |
Код за избиране на директните номера |
034 |
|
I ОБЩИНСКИ СЪВЕТ |
||
|
Код |
Номер
|
Председател - Хари Харалампиев |
034 |
402208 |
Началник отдел - Дона Терзийска |
034 |
40226 |
Главен специалист - Райна Симеонова |
034 |
402248 |
Главен специалист - Веселина Георгиева |
034 |
402261 |
Технически сътрудник - Атанаска Семерджиева |
034 |
402328 |
Технически сътрудник - Иванка Гайдева |
034 |
402351 |
II ОБЩЕСТВЕН ПОСРЕДНИК |
||
Обществен посредник - Георги Шопов |
034 |
402319 |
Старши специалист - Пенка Василева |
034 |
402231 |
Младши специалист - Стоян Георгиев |
034 |
402317 |
III ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ |
||
Кмет на Общината - Тодор Попов |
034 |
445501 |
Заместник кмет - Петър Петров |
034 |
402320 |
Секретар на Общината - Румен Кожухаров |
034 |
402307 |
ДИРЕКЦИЯ " КАНЦЕЛАРИЯ НА КМЕТА И АДМИНИСТРАТИВНО ОБСЛУЖВАНЕ" |
||
Директор - Ива Дерменджийска - Забуртова |
034 |
402350 |
Главен експерт - Иван Александров |
034 |
402214 |
Младши експерт - Ваня Дюлгерова |
034 |
402277 |
Главен специалист - Милка Серева |
034 |
445501 |
Главен специалист - Албена Айналиева |
034 |
402260 |
Главен специалист – Стефан Плашимечков |
034 |
402214 |
Деловодство - Диана Йорданова, Е. Арабаджийска |
034 |
402324 |
Главен специалист - Иванка Гюрджийска |
034 |
402324 |
Социален работник - Божурка Гъркова |
034 |
402290 |
Главен специалист – Мария Найденова |
034 |
402280 |
"Архитектура" - Надежда Стоицева |
034 |
402354 |
"Синя зона" - Ангелина Бухчева |
034 |
402355 |
"Наказателни постановления" - Стефка Шопова |
034 |
402315 |
Изпълнител касиер - Катя Цонкова, М. Лазарова |
034 |
402339 |
Оператор копирна техника - Русанка Стойнова |
034 |
402288 |
АРХИВ - 2 етаж - Гл. специалист - Венка Панчева |
034 |
402250 |
ОТДЕЛ „ВЪТРЕШЕН ОДИТ” |
||
Вътрешни одитори- А. Телбизова, А. Бостанджийска |
034 |
402271 |
ДИРЕКЦИЯ " ПРАВНО ОБСЛУЖВАНЕ" |
||
Директор - Петя Кирова |
034 |
402244 |
Главен юрисконсулт - Пламенка Виячева 034402222 |
034 |
402200 |
Старши юрисконсулт - Анна Николова |
034 |
402209 |
Юрисконсулти - Северина Грозданова , П. Павлова |
034 |
402200 |
Главен експерт - Надя Копанова |
034 |
402257 |
Главен експерт - Костадин Малинин |
034 |
402209 |
Главен специалист - Екатерина Попова |
034 |
402257 |
Главен специалист - Стоян Атанасов |
034 |
402249 |
Главен специалист „ОМП“– Ангел Додников |
034 |
402284 |
Старши специалист – Богалина Караджова |
034 |
402243 |
ОТДЕЛ "ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ" |
||
Началник отдел |
034 |
402218 |
Главен експерт - Соня Тенкова |
034 |
402258 |
Юрисконсулт - Мария Ангелиева |
034 |
402258 |
ДИРЕКЦИЯ "БЮДЖЕТ И ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ" |
||
Директор - Георги Гайдаров |
034 |
402220 |
Началник отдел - Даниела Щерева |
034 |
402223 |
Финансов контрольор - Георги Пейчев |
034 |
402254 |
Главен специалист - Елисавета Аргирова |
034 |
402343 |
Старши счетоводител - Стоянка Илиева |
034 |
402343 |
Счетоводител – Атанаска Зоина |
034 |
402237 |
Старши счетоводител - Илиана Ташева |
034 |
402217 |
Главен специалист – Гергана Чушкова; П. Стоева |
034 |
402217 |
Счетоводител - Атанаска Кръстева |
034 |
402287 |
Главен специалист – Ивалина Вълчева |
034 |
402270 |
Главни специалисти - В. Минова, Емилия Шопова |
034 |
402207 |
ОТДЕЛ "УПРАВЛЕНИЕ НА ОБЩИНСКАТА СОБСТВЕНОСТ" |
||
Началник отдел - Теменушка Иванова |
034 |
402296 |
Главен експерт - д-р Илия Томов |
034 |
402242 |
Главен специалист - Марин Янков |
034 |
402242 |
Главен експерт - Н. Велкушанова, Лилия Петрова |
034 |
402357 |
Главен експерт - Петринка Ангелова |
034 |
402286 |
Главен експерт - Надежда Дончева |
034 |
402266 |
Главен експерт - Ваня Вълкова |
034 |
402262 |
Младши експерт - Веселина Димитрова |
034 |
402206 |
Главен специалист - Венцислава Стоилова |
034 |
402206 |
ОТДЕЛ "МЕСТНИ ДАНЪЦИ И ТАКСИ" |
||
Началник отдел - Минко Минков |
034 |
402369 |
Началник сектор |
034 |
402363 |
Юрисконсулт |
034 |
402311 |
Инспектори |
034 |
402377 |
Инспектори |
034 |
402360 |
Инспектори |
034 |
402362 |
Деловодство |
034 |
402371 |
Счетоводство - O884388444 |
034 |
402368 |
Счетоводство |
034 |
402361 |
Гише 1,2 - Данъчни оценки |
034 |
402370 |
Гише 3,4 - Имотни декларации |
034 |
402372 |
Гише 7,8 - Обслужване на фирми |
034 |
402373 |
Гише 9,10 - Каса данъци |
034 |
402374 |
Гише 11,12 - Каса |
034 |
402375 |
Гише 13,14 - Каса |
034 |
402376 |
Гише автомобили |
034 |
402364 |
Гише патенти |
034 |
402378 |
Архив |
034 |
402365 |
Главен специалист |
034 |
402379 |
ДИРЕКЦИЯ "АРХИТЕКТУРА И ТЕРИТОРИАЛНО УСТРОЙСТВО" |
||
Главен архитект на Общината - арх. Румен Стефанов |
034 |
402236 |
ОТДЕЛ "АРХИТЕКТУРА И ИНВЕСТИЦИОННО ПРОЕКТИРАНЕ" |
||
Началник отдел |
034 |
402322 |
Главен експерт - л. арх. Николина Бизюрева |
034 |
402347 |
Главен специалист – Татяна Илиева |
034 |
402305 |
Главен специалист - Китка Пириндева |
034 |
402215 |
Главен специалист - Пенка Панова |
034 |
402337 |
ОТДЕЛ "СТРОИТЕЛЕН КОНТРОЛ" |
||
Началник отдел |
034 |
402299 |
Главен експерт - инж. Любка Гайтанджиева |
034 |
402340 |
Главен специалист - Венета Иванова |
034 |
402275 |
Главен експерт - Гайтана Димитрова |
034 |
402275 |
Главен специалист - Ангелина Ангелова |
034 |
402275 |
ОТДЕЛ "КАДАСТЪР, РЕГУЛАЦИЯ И ВЕРТИКАЛНО ПЛАНИРАНЕ" |
||
Началник отдел - инж. Виргиния Вълкова |
034 |
402245 |
Главен експерт - арх. Катя Мурджева |
034 |
402265 |
Главен експерт - инж. Анна Милошева |
034 |
402216 |
Главен специалист - Николина Михова |
034 |
402305 |
Главен специалист - Магдалена Гьорева |
034 |
402326 |
Старши специалист – Боряна Исова |
034 |
402326 |
Главен експерт - Елисавета Таслакова |
034 |
402285 |
Главен специалист - Димка Чалъкова |
034 |
402304 |
Младши специалист - Дафинка Божуркина |
034 |
402304 |
Главен специалист - Елица Мусева |
034 |
402278 |
Старши спец.- Д. Шалдъров; Д. Костадинова |
034 |
402318 |
ДИРЕКЦИЯ "СТРОИТЕЛСТВО, ТРАНСПОРТ И ОКОЛНА СРЕДА" |
||
Директор - инж. Славка Стойчева |
034 |
402205 |
Главен експерт - инж. Георги Дундаров |
034 |
402300 |
Главен експерт - инж. Емилия Делирадева |
034 |
402300 |
Гл.експ. инвест. контрол - инж. Ивайло Шанов |
034 |
402283 |
Главен специалист - Христо Опанов |
034 |
402283 |
Главен специалист „СТОС“ – инж. Илиана Пашова |
034 |
402240 |
Главен специалист - инж. Здравка Анчева |
034 |
402213 |
Главен експерт еколог - Иван Сотиров |
034 |
402213 |
Главен експерт еколог - Гергана Златанова |
034 |
402230 |
Главен специалист - инж. Мария Илиева |
034 |
402253 |
Главен специалист - Николина Величкова |
034 |
402253 |
ДИРЕКЦИЯ "ОБРАЗОВАНИЕ И КУЛТУРА" |
||
Директор - Гергана Табакова |
034 |
402203 |
Главен експерт - Сергей Шербетов |
034 |
402273 |
Главен специалист – Марияна Влахова |
034 |
402246 |
Главен експерт икономист - Иванка Панкева |
034 |
402314 |
Секретар "МКБППМН" - Бисерка Трайкова |
034 |
448557 |
Главен специалист – Зорница Филипова |
034 |
402313 |
Счетоводител - Диана Георгиева |
034 |
402349 |
Главен специалист - Татяна Желева |
034 |
402263 |
Главен специалист "ОСНВ" – Таня Георгиева |
034 |
402202 |
Главен специалист - Теодора Коева |
034 |
402353 |
Главен специалист - Адриана Терзиева |
034 |
402358 |
ОТДЕЛ "СПОРТ, ИНОВАЦИИ И МЛАДЕЖ" |
||
Началник отдел - Надя Фърцова |
034 |
402301 |
Главен експерт - Александра Александрова |
034 |
402251 |
Главен специалист – Милен Торбев |
034 |
402342 |
Главен специалист – Глория Начева, Мария Иванова |
034 |
402342 |
ДИРЕКЦИЯ "СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ" |
||
Директор - Димитрия Церова |
034 |
402303 |
Главен специалист - Джинка Анова |
034 |
402232 |
Главен специалист - Мила Личева |
034 |
402201 |
Главни специалисти - Ирина Шанова; С. Нанкинова |
034 |
402352 |
Главен специалист |
034 |
402243 |
Старши счетоводител – Стефка Иванова |
034 |
402212 |
Секретар "МКБТХ" - Таня Гюнова |
034 |
402241 |
Счетоводители – Ефтимия Стефанова, Деси Спасова |
034 |
402309 |
Човешки ресурси - касиер - Димана Василева |
034 |
402309 |
Началник екип "ОЕПГ" - Светлана Стаменова |
034 |
402356 |
"ОЕПГ" - Маргарита Ангелова, Виолетка Янева |
034 |
402306 |
Социални дейности – Атанаска Демирлиева |
034 |
402298 |
Социални дейности - Стефка Кадийска |
034 |
402298 |
Социални дейности – Гергана Консулова |
034 |
402259 |
Кметство |
Седалище, адрес, пощенски код |
Телефон за връзка Електронен адрес |
Кмет |
---|---|---|---|
Алеко Константиново |
Алеко Константиново ул.Тракия № 47 ПК 4411 |
035272221 |
Васил Методиев |
Априлци |
с.Априлци, ул.”Първа” № 19, ПК 4445 |
0885 89 83 25 |
Марин Манолов |
Братаница |
с.Братаница, ул.”Първа”№38, ПК 4412 |
0885 89 83 26, 035251/222 |
Георги Спасов |
Величково |
с.Величково, ул. “Пета” № 8, ПК 4413 |
03519/22-26; 03519/22-63; 0885 89 83 20; 0884 33 07 03 /Кмет/; |
Петър Гуглев |
Гелеменово |
с.Гелеменово, ул."Първа" №5, ПК 4444 |
0885 89 83 22 |
Светлана Андреева |
Главиница |
с.Главиница, ул.”Втора”№35, ПК 4409 |
034/ 449 001; 034/ 449 002 |
Емануил Христев |
Говедаре |
с.Говедаре, ул.Първа №2, ПК 4453 |
0885 89 83 23 |
Йордан Бакърджиев |
Дебращица |
с.Дебращица, ПК 4414 |
035162047; 0884330707 0885 89 83 24 |
Латинка Вълчева |
Добровница |
с. Добровница, ул. 13-та №3 , ПК 4405 |
035 254 222; 0885 59 96 39 |
Гурко Митев |
Драгор |
с. Драгор, ул. "Първа" 22 ПК 4406 |
0884 33 07 09 |
Георги Цонев |
Звъничево |
с.Звъничево, ул."Тринадесета" №19, ПК 4415 |
03521 2222; 0885 59 96 41 |
Иван Янкулов |
Ивайло |
с.Ивайло, ул. "Десета" №34, ПК 4407 |
034 486 113; 034 486 121 0884 33 07 11; |
Снежана Янкова- Шекерова |
Крали Марко |
с.Крали Марко, ул."Първа" № 20, ПК 2455 |
0885 59 96 34 |
кметски наместник Мария Апостолова |
Ляхово |
С. Лахово, Централа част ПК 4416 |
0884 33 07 13 |
Димитър Димитров |
Мало Конаре |
с.Мало Конаре, ул." Шеста " №1А, ПК 4450 |
03513 22 30; 0884 33 07 14 |
Димчо Караиванов. |
Мирянци |
с. Мирянци, ул.Първа “ № 39, ПК 4443 |
0885 99 96 37 |
Христо Христов |
Мокрище |
с.Мокрище, ул. "Пета" № 11, ПК 4408 |
03529/21 80; 0885 59 96 38 |
Лиляна Хаджиева |
Овцеполци |
с. Овчеполци, ул. "Първа" 46 |
0885 59 96 43 |
Костадин Карабончев |
Огняново |
с. Огняново, ул. “Св. Св. Кирил и Методий“ №13 П.К. 4417 |
03511/ 22-24; 0885 59 96 48 |
Митко Хайдуков |
Паталеница |
с.Паталеница, ул. “Петнадесета” № 23, ПК 4418 |
0885 59 96 47 |
Ангел Налбатски |
Пищигово |
с.Пищигово, ул. "Четвърта" № 3, ПК 44 51 |
03514 26 92; 0885 89 83 16 |
Жоро Панчев |
Росен |
с..Росен , ул.“Шеста“ № 17 , ПК 4421 |
0888 33 37 21 - кмет 0885 89 83 15 - кметство |
Васил Рангелов |
Сарая |
с.Сарая, ул."Тридесета" № 38, ПК 4447 |
0884 33 07 22; 0885 89 83 17 |
Николай Минчев |
Сбор |
с.Сбор, ул. „Първа“ №2, ПК 4449 |
035256-221; 0884 33 07 23 0885 59 96 46 |
Кметски наместник: Стефан Димитров |
Синитово |
с.Синитово, ул.32-ра №3, ПК 4442 |
0885 59 96 44 03523/2221 |
Борислав Алексиев |
Тополи дол |
с.Тополи дол, ул.”Първа” № 11, ПК 4454 |
0885 59 96 45 |
кметски наместник Петкана Бекярова |
Хаджиево |
с.Хаджиево, ул.Първа № 31 ПК 4441 |
0885 89 83 19 |
Андон Андонов |
Цар Асен |
с.Цар Асен, ул. Първа 33, ПК 4422 |
035-258221; 0885 89 83 14 |
кметски наместник Георги Спасов |
Црънча |
с. Црънча, ул.”Първа” №28, ПК 4419 |
03516 20 23; 0885 89 83 11 |
Ангел Руков |
Черногорово |
с.Черногорово, ул."Първа" № 3 ПК 4455 |
0885 89 83 18 |
Димитър Вринчев |
Юнаците |
с.Юнаците, ул.Първа № 41А, ПК4420 |
03519 / 22-36; 03519/ 22-86 |
Стоян Кузев |
Code |
Number |
|
Pazardzhik Municipality - pass - information |
034 |
402234 |
Pazardzhik Municipality - fax |
034 |
442495 |
Pazardzhik Municipality - information after 5:30 p.m. |
034 |
402359 |
Round-the-clock duty for "Ob. SS", GSM - 0889700987 |
034 |
446057 |
Regional information center |
034 |
402327 |
Office - Hygienists on duty |
034 |
402235 |
Pazardjik Municipality - Email: secretary@pazardjik.bg |
|
|
Pazardzhik Municipality - Signals and complaints |
034 |
969696 |
Pazardzhik Municipality - Viber Signals |
0886900636 |
|
Pazardzhik Municipality - Signals E-mail: signalipz@gmail.com |
|
|
Code for automatic dialing of extension numbers |
034402 |
|
Code for dialing direct numbers |
|
034 |
I MUNICIPALITY |
||
|
Code |
Number |
Chairman - Hari Haralampiev |
034 |
402208 |
Head of Department - Donna Terziyska |
034 |
40226 |
Chief specialist - Raina Simeonova |
034 |
402248 |
Chief specialist - Veselina Georgieva |
034 |
402261 |
Technical assistant - Atanaska Semerdzhieva |
034 |
402328 |
Technical assistant - Ivanka Gaideva |
034 |
402351 |
II PUBLIC MEDIATOR |
|
|
Public mediator - Georgi Shopov |
034 |
402319 |
Senior specialist - Penka Vasileva |
034 |
402231 |
Junior specialist - Stoyan Georgiev |
034 |
402317 |
III MUNICIPAL ADMINISTRATION |
|
|
Mayor of the Municipality - Todor Popov |
034 |
445501 |
Deputy Mayor - Petar Petrov |
034 |
402320 |
Secretary of the Municipality - Rumen Kozhuharov |
034 |
402307 |
DIRECTORATE " OFFICE OF THE MAYOR AND ADMINISTRATIVE SERVICE" |
||
Director - Iva Dermendzhiyska - Zaburtova |
034 |
402350 |
Chief expert - Ivan Alexandrov |
034 |
402214 |
Junior expert - Vanya Dulgerova |
034 |
402277 |
Chief specialist - Milka Sereva |
034 |
445501 |
Chief specialist - Albena Ainalieva |
034 |
402260 |
Chief specialist – Stefan Plashimechkov |
034 |
402214 |
Clerkship - Diana Yordanova, E. Arabadzhiyska |
034 |
402324 |
Chief specialist - Ivanka Gyurdzhiyska |
034 |
402324 |
Social worker - Bojurka Gharkova |
034 |
402290 |
Chief specialist – Maria Naydenova |
034 |
402280 |
"Architecture" - Nadezhda Stoitseva |
034 |
402354 |
"Blue Zone" - Angelina Bukhcheva |
034 |
402355 |
"Penal decrees" - Stefka Shopova |
034 |
402315 |
Acting cashier - Katya Tsonkova, M. Lazarova |
034 |
402339 |
Copier operator - Rusanka Stoynova |
034 |
402288 |
ARCHIVE - 2nd floor - Ch. specialist - Venka Pancheva |
034 |
402250 |
INTERNAL AUDIT DEPARTMENT |
||
Internal auditors - A. Telbizova, A. Bostandjiyska |
034 |
402271 |
"LEGAL SERVICE" DIRECTORATE |
||
Director - Petya Kirova |
034 |
402244 |
Chief Legal Counsel - Plamenka Viacheva 034402222 |
034 |
402200 |
Senior legal advisor - Anna Nikolova |
034 |
402209 |
Legal consultants - Severina Grozdanova, P. Pavlova |
034 |
402200 |
Chief expert - Nadia Kopanova |
034 |
402257 |
Chief expert - Kostadin Malinin |
034 |
402209 |
Chief specialist - Ekaterina Popova |
034 |
402257 |
Chief specialist - Stoyan Atanasov |
034 |
402249 |
Chief specialist "OMP" - Angel Dodnikov |
034 |
402284 |
Senior specialist – Bogalina Karadjova |
034 |
402243 |
PUBLIC PROCUREMENT DEPARTMENT |
||
Head of department |
034 |
402218 |
Chief expert - Sonia Tenkova |
034 |
402258 |
Legal consultant - Maria Angelieva |
034 |
402258 |
"BUDGET AND MUNICIPAL PROPERTY" DIRECTORATE |
||
Director - Georgi Gaidarov |
034 |
402220 |
Head of department - Daniela Shtereva |
034 |
402223 |
Financial controller - Georgi Peychev |
034 |
402254 |
Chief specialist - Elisaveta Argirova |
034 |
402343 |
Senior accountant - Stoyanka Ilieva |
034 |
402343 |
Accountant – Atanaska Zoina |
034 |
402237 |
Senior accountant - Iliana Tasheva |
034 |
402217 |
Chief specialist – Gergana Chushkova; P. Stoeva |
034 |
402217 |
Accountant - Atanaska Krasteva |
034 |
402287 |
Chief specialist – Ivalina Valcheva |
034 |
402270 |
Chief specialists - V. Minova, Emilia Shopova |
034 |
402207 |
DEPARTMENT "MANAGEMENT OF MUNICIPAL PROPERTY" |
||
Head of department - Temenushka Ivanova |
034 |
402296 |
Chief expert - Dr. Iliya Tomov |
034 |
402242 |
Chief specialist - Marin Yankov |
034 |
402242 |
Chief expert - N. Velkushanova, Lilia Petrova |
034 |
402357 |
Chief expert - Petrinka Angelova |
034 |
402286 |
Chief expert - Nadezhda Doncheva |
034 |
402266 |
Chief expert - Vanya Valkova |
034 |
402262 |
Junior expert - Veselina Dimitrova |
034 |
402206 |
Chief specialist - Ventsislava Stoilova |
034 |
402206 |
LOCAL TAXES AND FEES DEPARTMENT" |
||
Head of department - Minko Minkov |
034 |
402369 |
Head of sector |
034 |
402363 |
Legal counsel |
034 |
402311 |
Inspectors |
034 |
402377 |
Inspectors |
034 |
402360 |
Inspectors |
034 |
402362 |
Clerkship |
034 |
402371 |
Accounting - O884388444 |
034 |
402368 |
Accounting |
034 |
402361 |
Counter 1,2 - Tax assessments |
034 |
402370 |
Counter 3,4 - Property declarations |
034 |
402372 |
Counter 7,8 - Service of companies |
034 |
402373 |
Counter 9,10 - Tax office |
034 |
402374 |
Counter 11,12 - Cashier |
034 |
402375 |
Counter 13,14 - Cashier |
034 |
402376 |
Car counter |
034 |
402364 |
Patent Office |
034 |
402378 |
Archive |
034 |
402365 |
Chief Specialist |
034 |
402379 |
DIRECTORATE "ARCHITECTURE AND TERRITORIAL DEVELOPMENT" |
||
Chief Architect of the Municipality - arch. Rumen Stefanov |
034 |
402236 |
"ARCHITECTURE AND INVESTMENT DESIGN" DEPARTMENT |
|
|
Head of department |
034 |
402322 |
Chief expert - l. arch. Nikolina Bizyureva |
034 |
402347 |
Chief specialist - Tatyana Ilieva |
034 |
402305 |
Chief specialist - Kitka Pirindeva |
034 |
402215 |
Chief specialist - Penka Panova |
034 |
402337 |
"CONSTRUCTION CONTROL" DEPARTMENT |
||
Head of department |
034 |
402299 |
Chief expert - engineer Lyubka Gaitanjieva |
034 |
402340 |
Chief specialist - Veneta Ivanova |
034 |
402275 |
Chief expert - Gaitana Dimitrova |
034 |
402275 |
Chief specialist - Angelina Angelova |
034 |
402275 |
"CADASTRE, REGULATION AND VERTICAL PLANNING" DEPARTMENT |
||
Head of Department - Eng. Virginia Valkova |
034 |
402245 |
Chief expert - arch. Katya Murdjeva |
034 |
402265 |
Chief expert - Eng. Anna Milosheva |
034 |
402216 |
Chief specialist - Nikolina Mihova |
034 |
402305 |
Chief specialist - Magdalena Gyoreva |
034 |
402326 |
Senior specialist – Boryana Isova |
034 |
402326 |
Chief expert - Elisaveta Taslakova |
034 |
402285 |
Chief specialist - Dimka Chalakova |
034 |
402304 |
Junior specialist - Dafinka Bojurkina |
034 |
402304 |
Chief specialist - Elitsa Museva |
034 |
402278 |
Senior specialist - D. Shalderov; D. Kostadinova |
034 |
402318 |
DIRECTORATE "CONSTRUCTION, TRANSPORT AND ENVIRONMENT" |
||
Director - Eng. Slavka Stoycheva |
034 |
402205 |
Chief expert - Eng. Georgi Dundarov |
034 |
402300 |
Chief expert - Eng. Emilia Deliradeva |
034 |
402300 |
General exp. invest. control - engineer Ivaylo Shanov |
034 |
402283 |
Chief specialist - Hristo Opanov |
034 |
402283 |
Chief specialist "STOS" - Eng. Iliana Pashova |
034 |
402240 |
Chief specialist - Eng. Zdravka Ancheva |
034 |
402213 |
Chief expert ecologist - Ivan Sotirov |
034 |
402213 |
Chief expert ecologist - Gergana Zlatanova |
034 |
402230 |
Chief specialist - Eng. Maria Ilieva |
034 |
402253 |
Chief specialist - Nikolina Velichkova |
034 |
402253 |
EDUCATION AND CULTURE DIRECTORATE |
|
|
Director - Gergana Tabakova |
034 |
402203 |
Chief expert - Sergey Sherbetov |
034 |
402273 |
Chief specialist – Marijana Vlahova |
034 |
402246 |
Chief expert economist - Ivanka Pankeva |
034 |
402314 |
Secretary "MKBPPMN" - Biserka Traikova |
034 |
448557 |
Chief specialist - Zornitsa Filipova |
034 |
402313 |
Accountant - Diana Georgieva |
034 |
402349
|
Chief specialist - Tatyana Zheleva |
034 |
402263 |
Chief specialist "OSNV" - Tanya Georgieva |
034 |
402202 |
Chief specialist - Teodora Koeva |
034 |
402353 |
Chief specialist - Adriana Terzieva |
034 |
402358 |
DEPARTMENT "SPORTS, INNOVATIONS AND YOUTH" |
||
Head of Department - Nadia Furtsova |
034 |
402301 |
Chief expert - Alexandra Alexandrova |
034 |
402251 |
Chief specialist - Milen Torbev |
034 |
402342 |
Chief specialist – Gloria Nacheva, Maria Iva |
034 |
402342 |
Chairman - Hari Haralampiev |
||
Head of Department - Donna Terziyska |
034 |
402303 |
Chief specialist - Raina Simeonova |
034 |
402232 |
Chief specialist - Veselina Georgieva |
034 |
402201 |
Technical assistant - Atanaska Semerdzhieva |
034 |
402352 |
Technical assistant - Ivanka Gaideva |
034 |
402243 |
II PUBLIC MEDIATOR |
034 |
402212 |
Public mediator - Georgi Shopov |
034 |
402241 |
Senior specialist - Penka Vasileva |
034 |
402309 |
Junior specialist - Stoyan Georgiev |
034 |
402309 |
III MUNICIPAL ADMINISTRATION |
034 |
402356 |
Mayor of the Municipality - Todor Popov |
034 |
402306 |
Deputy Mayor - Petar Petrov |
034 |
402298 |
Secretary of the Municipality - Rumen Kozhuharov |
034 |
402298 |
DIRECTORATE " OFFICE OF THE MAYOR AND ADMINISTRATIVE SERVICE" |
034 |
402259 |
City Hall |
Address, postal code |
Contact telephone Email address |
Mayor |
Aleko Konstantinovo |
Aleko Konstantinovo 47 Trakia St. PC 4411 |
035272221 |
Vasil Metodiev |
Apriltsi |
Apriltsi, "Parva" street No. 19, PC 4445 |
0885 89 83 25 |
Marin Manolov |
Bratanitsa |
Bratanitsa, street "Parva" No. 38, PC 4412 |
0885 89 83 26, 035251/222 |
Georgi Spasov |
Velichkovo |
Velichkovo, "Peta" street No. 8, PC 4413 |
03519/22-26; 03519/22-63; 0885 89 83 20;0884 33 07 03 |
Peter Guglev |
Gelemenovo |
Gelemenovo, "Parva" street No. 5, PC 4444 |
0885 89 83 22 |
Svetlana Andreeva |
Glavinitsa |
Glavinitsa, 35 Vtora Street, PC 4409 |
034/ 449 001; 034/ 449 002 |
Emmanuel Hristev |
Govedare |
Govedare, Str. Parva №2, PC 4453 |
0885 89 83 23 |
Yordan Bakardjiev |
Debrashtitsa, |
Debrashtitsa, PC 4414 |
035162047; 0884330707 0885 89 83 24 |
Latinka Valcheva |
Dobrovnitsa |
Dobrovnitsa, 13th St. No. 3, PC 4405 |
035 254 222; 0885 59 96 39 |
Gurko Mitev |
Dragor |
Dragor, 22 "Parva" street PC 4406 |
0884 33 07 09 |
Georgi Tsonev |
Zvanichevo |
Zvanichevo, 19 "Trinaststa" street, PC 4415 |
03521 2222; 0885 59 96 41 |
Ivan Yankulov |
Ivaylo |
Ivaylo, 34 "Deseta" street, PC 4407 |
034 486 113; 034 486 121 0884 33 07 11; |
Snezhana Yankova-Shekerova |
Krali Marko |
Krali Marko, "Parva" street No. 20, PC 2455 |
0885 59 96 34 |
deputy mayor Maria Apostolova |
Lyahovo |
Lyahovo, Central part PC 4416 |
0884 33 07 13 |
Dimitar Dimitrov |
Malo Konare |
Malo Konare, "Sesta" street #1A, PK 4450 |
03513 22 30; 0884 33 07 14 |
Dimcho Karaivanov. |
Miryantsi |
Miryantsi, Parva St. No. 39, PC 4443 |
0885 99 96 37 |
Hristo Hristov |
Mokrishte |
Mokrishte, "Peta" street No. 11, PC 4408 |
03529/21 80; 0885 59 96 38 |
Liliana Hadjieva |
Ovchepoltsi |
Ovchepoltsi 46 "Parva" street |
0885 59 96 43 |
Kostadin Karabonchev |
Ognyanovo |
Ognyanovo, "St. St. Cyril and Methodius" #13, P.C 4417 |
03511/ 22-24; 0885 59 96 48 |
Mitko Haidukov |
Patalenitsa |
Patalenitsa village, "Fifteenth" street No. 23, PC 4418 |
0885 59 96 47 |
Angel Nalbatski |
Pishtigovo |
Pishtigovo, "Chetvrta" street No. 3, PC 44 51 |
03514 26 92; 0885 89 83 16 |
Zoro Panchev |
Rosen |
Rosen, "Sixth" street No. 17, PC 4421 |
0888 33 37 21; 0885 89 83 15 |
Vasil Rangelov |
Saraya |
Sara, 38 "Trideseta" street, PC 4447 |
0884 33 07 22; 0885 89 83 17 |
Nikolay Minchev |
Sbor |
Sbor, "Parva" street #2, PC 4449 |
035256-221; 0884 33 07 23 0885 59 96 46 |
Deputy Mayor - Stefan Dimitrov |
Sinitovo |
Sinitovo, street 32-ra №3, PC 4442 |
0885 59 96 44; 03523/2221 |
Borislav Alexiev- |
Topoli dol |
Topoli dol, street "Parva" No. 11, PC 4454 |
0885 59 96 45 |
Deputy Mayor - Petkana Bekyarova |
Hadjievo |
Hadjievo, 31 Parva St PC 4441 |
0885 89 83 19 |
Andon Andonov |
Tsar Asen |
Tsar Asen, 33 Parva Street, PC 4422 |
035-258221; 0885 89 83 14 |
Deputy Mayor - Georgi Spasov |
Tsrancha |
Tsrancha, 28 "Parva" street, PC 4419 |
03516 20 23; 0885 89 83 11 |
Angel Rukov |
Chernogorovo |
Chernogorovo, "Parva" street No. 3, PC 4455 |
0885 89 83 18 |
Dimitar Vrinchev |
Yunatsite |
Yunatsite, Parva St. No. 41A, PC 4420 |
03519 / 22-36; 03519/ 22-86 |
Stoyan Kuzev |
Коментари
Все още няма коментари!
Коментирай
За да може да оставите коментар, трябва да се регистриран потребител на сайта. Може да направите това на страницата "ВХОД".